Інтернет провайдер ПП «Візор»

bigmir)net TOP 100
В умовах сучасного розвитку ринкового суспільства керiвник пiдприємства часто змушений задавати собi запитання, на якi не завжди можна знайти належну відповідь. Чи дасть ваша iнформацiйна система максимальну вiддачу вiд вкладених iнвестицiй? Чи вiдповiдає вона потребам вашої компанiї? Чи здатна вона реагувати на змiни в українському законодавстві? Чи допоможе вона ефективно організувати працю людей, раціонально спланувати видатки та прибутки, забезпечити оперативний і надійний облік на підприємстві?

Для кожного керівника на порозі інформаційного віку важливим завданням є максималізація прибутковості підприємства та впровадження безпаперових технологій.

Застосовуючи наші розробки, Ви можете досягти оптимальної віддачі від інвестицій. Ми пропонуємо програмні засоби менеджменту, які стануть для Вас незамінними в сучасній і наступній роботі.

Наша команда у своєму складі має кваліфікованих та досвідчених спеціалістів, що мають відповідну теоретичну підготовку та досвід практичної діяльності в українському діловому середовищі.Вони є висококвалiфiкованими фахiвцями з вивчення завдань замовника та розробки технiчних проектiв, адмiнiстрування операцiйних систем та баз даних, розробки прикладного програмного забезпечення, розробки та впровадження локальних обчислювальних мереж, технiчного обслуговування комп'ютерної технiки.

В своїй діяльності ми використовуємо сучасні бази даних та мови програмування, такі як: Sybase, Interbase, Firebird, Delphi, SQL, 1C, JavaScript, PHP.

Маємо серйозний досвід в створенні програмного забезпечення для різних галузей економіки.
Ми з радістю зустрінемось з Вами, щоб бути корисними один одному.


2001 Підприємство "Візор"
Дизайн і розробка - веб-студія "Терен"